.

.

Дадарија Миди Фустани За Жени Жени Боемски Цветен Принт О здолниште до вратот коленото Лабав Фустан ВИОЛЕТОВА XL, Женски

Дадарија Миди Фустани За Жени Жени Боемски Цветен Принт О здолниште до вратот коленото Лабав Фустан ВИОЛЕТОВА XL, Женски

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

☛Женски Моден Боемски Цветен Принт О-вратот Здолниште до колена Лабав Фустан завршува . Дали ви недостасува оваа работа во секојдневниот живот?━━━━━━━. Е-маил : . 1.Карактеристики : Секојдневен Комплет,Краток Ракав ,Печатење,Тенок,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летен секојдневен Комплет. 2.Материјал : Полиестер.Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Дизајнот На Печатење го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет. Специфики На Предметот. Пол : Жени, Девојче. Повод : Секојдневен, Далиј. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Стил : Секојдневен,Моден. Должина : Долго. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. ♚Поврзани Производи : . миди фустани за жени летни секојдневни миди фустани за жени летни халтер миди фустани за жени летни плетени миди фустани за жени летни миди фустани за жени лето со ракави лабав макси фустан за жени макси фустан за жени плус големина црн макси фустан за жени бел макси фустан за жени секси макси фустан за жени макси фустан за жени одмор на плажа макси фустан за жени лето 2022 макси фустан за жени фустан за жени 2022 свадба гостин плажа фустани за жени 2022 свадба гостин фустани за жени 2022 елегантни венчаници за жени 2022 елегантна свадба гостин fall зимски фустани за жени 2022 свадба гостин фустани за жени 2022 свадба гости формални фустани за жени 2022 свадба гостин долги фустани за жени 2022 свадба гостин плус фустани за жени 2022 свадба гостин со ракави коктел фустани за жени 2022 свадба фустани за гости за жени 2022 свадбени гостински есенски фустани. ━━━━━━━━━━Обрнете Внимание На Споредбата На Големината━━━━━━━━━━ 【Дадарија Кликнете Или пребарувајте Дадарија за да добиете повеќе стилови на облека што ви се допаѓаат. ●Логистички Вовед●време на Испорака 5-7 работни дена. ●Нега На облека ● Миење Раце, не избелувајте, пеглање без висока температура, избегнувајте прекумерна изложеност. Ве Молиме контактирајте не пред да аплицирате за враќање, ние ќе го избереме најсоодветниот метод за обработка според вашите барања; обезбедете ја најблиската и најбрзата локација на складиштето за вашиот пакет за враќање. Вовед Во услугата Се Фокусира На тестирање И развој на женски фустани, блузи, палта, јакни, кошули, костими за капење, бикини, долна облека, бебешки кукли, пижами, долна облека, комплети за пижами и друга облека. ●Топли Совети € Поради преклопување И транспорт, домашно носење костум можеби се очигледни брчки. По обработката, ефектот на сликата се уште може да се постигне. Измијте ги рацете со чиста вода, не избелувајте, не мијте со топла вода и закачете ја да се исуши.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата