.

.

Armа Накит Оклоп

Armа Накит Оклоп

DEN 2015.84

Количината на стоката
Това е достапна

Оклоп за накит со седум фиоки и две странични врати со внатрешни куки . Подигнете го горниот огледален простор за складирање со облога од филц. Наредени серпентина форма со свртени столбови на предните страни во рачно насликани црна Финис Armа Накит Оклоп.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата