.

.

Серта современа нишка брои зелен памук, полиестерски листови, кралица

Серта современа нишка брои зелен памук, полиестерски листови, кралица

DEN 799.84

Количината на стоката
Това е достапна

Сетот за броење на Serta Comfort Solid 500-нишки е главен дел од кој било кревет. Прекрасно е меко и удобно. Овој сет на листови вклучува карактеристики како што се хипоалергичен, отпорен на брчки, дише и ги има сите придобивки од памучните и полиестерските чаршафи. Уживајте во нашиот широк избор на придонеси за боја и големина за да го пронајдете најдоброто одговара за вас. Сетот за броење на Serta Comfort Solid 500-нишки е главен дел од кој било кревет. Прекрасно е меко и удобно. Овој сет на листови вклучува карактеристики како што се хипоалергичен, отпорен на брчки, дише и ги има сите придобивки од памучните и полиестерските чаршафи. Уживајте во нашиот широк избор на придонеси за боја и големина за да го пронајдете најдоброто одговара за вас.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата