.

.

Avanta HPZ - Целата Сезона P265 35ZR 101y XL Патничка Гума Одговара: - Tesla S Claid, Audi A Quattro L

Avanta HPZ - Целата Сезона P265 35ZR 101y XL Патничка Гума Одговара: - Tesla S Claid, Audi A Quattro L

DEN 1792.00

Количината на стоката
Това е достапна

Avanta HPZ-01 OVERVIEWThe HPZ-01 Од Advanta е гума со високи перформанси наменета за употреба на седани, Џипови и Теренци. Хпз-01 има голем отпечаток што става повеќе гума на патот за да ја подобри стабилноста и контролата и е поддржан од производителот со ограничена должина од 40.000 милји гаранција за животниот век на шарата. Дизајниран за употреба на седани, Кув и Теренци ориентирани кон перформанси. Поддржан од ограничен производител од 40.000 милји гаранција за животниот век на шарата. Шарата е дизајнирана за стабилност со голема контактна лепенка нуди солидна контрола на возењето. Бучава третирани шара дизајн за исклучително тивко возење. Дизајн за сите сезони со широки жлебови и дополнително пиење за подобри перформанси во влажни и суви услови. Големина : P265/35 ZR21. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата