.

.

Најмекиот Кадифен Розов Кадифен Кадифен во светот

Најмекиот Кадифен Розов Кадифен Кадифен во светот

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Најмеките кадифени плишани животни во светот се перница меки и ултра гушкачки. Ултра меко и гушкање. За возраст од 0-100 години. Совршен за туш за бебиња или подарок за бебиња. Меките, неутрални бои се совршени за декор во расадник или соба. Најмекото Бебе На светот 5 Инчи-Розова Коала.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата