.

.

Вештачка трева за домашно милениче за домашно милениче кучиња тренинг во затворен простор на отворено подрачје

Вештачка трева за домашно милениче за домашно милениче кучиња тренинг во затворен простор на отворено подрачје

DEN 418.24

Количината на стоката
Това е достапна

Тревата на иднината е тука : елегантни инженерски лопати и еколошки иновации на нозе. All Green Pet го елиминира стресот од подигање на вашето крзно бебе со тоа што го одржувате просторот за миленичиња забава, безбеден и чист! Нашата еко-пријателска миленичиња трева е совршена за внатрешна или надворешна игра и кучиња. Тоа е совршена алтернатива на вистинската трева од многу причини : All Green Pet е совршен за станбени или комерцијални живеење. Нашата трева е без хемикалии и без олово. Можете да се опуштите да знаете дека материјалот што го користиме е безбеден за вашето домашно милениче да се преврти без кавгата за нечистотија и кал. И, не грижи се, твоето милениче нема да проголта парчиња трева затоа што нашата ткаенина нема да се распадне. All Green Pet е дизајниран да издржи злоупотреба на грубост низ сите временски услови до 25 години. Со УВ-заштита, нашата синтетичка трева никогаш не згаснува. Вашата трева ќе изгледа природно долго време. Вклучена е 15-годишна гаранција. Нашиот лажен килим за трева не бара штетни пестициди, косење или наводнување, така што е лесно да се одржи. И благодарение на вградениот дренажен систем, нашите влошки за пишање на миленичиња за миленичиња се лесни за чистење. Едноставно, цревете ја тревата со вода и користете сапун. Водата лесно поминува низ влакна, така што не мора да се грижите за барички или градење вода. Со голем број на типови на сечилото и обрасци на бод, нашата трева од урина од кучиња е дизајнирана да биде густа и бујна во текот на целата година. Постојат различни големини за да одговараат на вашите потреби! Имаме сопствени големини на подлогата за кучиња само за вашето уникатно крзно бебе! Нашата трева е совршен дом и стан од суштинско значење за вашето домашно милениче. Проверете го разновидниот спектар на производи за трева што се однесува на еколошки производи со пребарување на All Green Lawn, All Green Pet, Allgreen Golf, Allgreen Sport, All Green Play и All Green Porm! Одрекување : Нашата сопствена исечена трева е чувствителна за боја. Можно е сенката да се разликува малку дури и ако купите две со иста големина на трева. Бојата на тревата може да варира : Нашата факс -миленичиња трева е чувствителна за боја. Можно е сенката да се разликува малку, дури и ако купите две од истата трева трева. Обука за домашни миленици : Нашата подлога за пишање од трева од 15 x 41 стапки е една од основните материјали за домашни миленици! Совршено за обука на кучиња, може да се користи како влошки за кученца, кучиња ситни или играчи на игра . без хаос : тревата трева е лесна за чистење со дренажа од 23 галон на час за да се спречи поплавување или барички. Само измијте ја тревата отпорна на дамки со вода и сапун за да ги задржите мирисите настрана . Долготрајност : Со прецизно зашивање, УВ-заштитен и отпорен на временски услови, нашата лажна трева килим е издржлив и гарантирано да ви трае до 25 години и а 15-годишна гаранција . Безбедна за употреба : без хемикалии и без олово, нашата вештачка трева за кучиња е безбедна за игра. Не грижете се за вашето милениче голтање парчиња трева трева- нашата ткаенина нема да се распадне.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата