.

.

Живописен живот Синиот шеврон прилагодлив рефлексивен чекор-влегување за кучиња, среден

Живописен живот Синиот шеврон прилагодлив рефлексивен чекор-влегување за кучиња, среден

DEN 113.92

Количината на стоката
Това е достапна

Комбинирајте ја безбедноста и удобноста со овој живописен живот, рефлективен чекор во прицврстувачот на кучиња. Се одликува со едноставен дизајн на чекор-вметнување што го олеснува ставањето. Вградениот метален Д-прстен овозможува поводникот да се прикачи безбедно. Ова ја прави живописното животно кучиња, идеална за употреба на прошетки. Може да се прилагоди колку што е потребно за да се обезбеди привлечен, но удобно вклопување. Со дизајн што ја рефлектира светлината, овој додаток има голема видливост за да се осигура дека вашето куче ќе биде лесно да се види, дури и во мракот. Останете безбедни во најразлични ситуации, како што се преминување на улицата. Ibrивотен живот MD Blue Chevron Harness : Дизајнот на чекор-ин-вметнување го олеснува ставањето. Вградениот Д-прстен дозволува да се прикачи поводник. Прилагодлива температура за кучиња за удобно вклопување. Рефлектира светлина за да се обезбеди голема видливост дури и во текот на ноќта. Добро за прошетки на отворено. Останете безбедни во различни ситуации.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата