.

.

Расел момчиња 4- Солидни активни шорцеви, 2-пакувања

Расел момчиња 4- Солидни активни шорцеви, 2-пакувања

DEN 75.20

Количината на стоката
Това е достапна

Нашите момчиња Расел? Активните шорцеви се изградени за оптимални перформанси со технологија за влага DRI-Power360 за влага и мека еластична лента за половината. Зачувај со сетот со 2 парчиња. Вклучува сет со две парчиња. Jacquard еластична лента за половината со низа за цртање; рефлексивно лого. Добро за вас и планетата! Оваа ставка содржи полиестер направен од рециклирана пластика . 50% рециклиран полиестер/50% полиестер. Машина за перење. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата