.

.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Зимски скијачки падини планински графички уметност Необраната уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Ziwei Li

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Зимски скијачки падини планински графички уметност Необраната уметничка печатена wallидна уметност, дизајн

DEN 3400.32

Количината на стоката
Това е достапна

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи. Големините на уметнички отпечатоци вклучуваат стандард : 10 x 0,5 x 15 преголеми : 13 x 0,5 x 19. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : дрво; Растенија; Ела; Време; Надвор; Вудленд; Бор; Лице; Зимзелена; Снег; Зима, скијање, зимски спортови. Дизајн од Зивеи Ли.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата