.

.

Петит Лем бебе момче Бермуда поставено - надвор од бело

Петит Лем бебе момче Бермуда поставено - надвор од бело

DEN 1744.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дајте им сè што им е потребно за забавен ден надвор со сетот за дневна грижа Taco 3 PC. Маицата има ребра, заоблено деколте за лесно облекување преку глава, додека валаните, панталоните за влечење имаат еластична половината за целодневна удобност. За да го завршите изгледот, можете да го заштитите вашето мало момче од сонцето со капачето за појавување. • Состав : Jerseyерси (100% памук), Француски Тери (60% памук, 40% полиестер) • Ребреди, заоблено деколте за надземни облекување • влечење, еластично половината • Машинско миење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата