.

.

Времето и времето женски ја уништија Мериџаните

Времето и времето женски ја уништија Мериџаните

DEN 347.04

Количината на стоката
Това е достапна

Лесно за лизгање, полесно да ја завршите облеката на денот. Времето и Мери Janенес на Тру се симпатичен пар за додавање на вашата колекција на обувки за разноврсни, секојдневни излегувања. Перно -влошката е совршена за да се задржи удобно со еластична лента за безбедно вклопување. Исклучиво на. Материјал : Рачно изработени материјали горе; Управувачки материјали од надворешната страна. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на лизгање со еластизирана лента. Карактеристики : детални детали на грб; Подготвена влошка. Од времето и Tru на женските стапала од нозе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата