.

.

Црвени капски мажјани мавтани пакети

Црвени капски мажјани мавтани пакети

DEN 623.84

Количината на стоката
Това е достапна

Извадете го стресот од облекувањето со нашите плетени пакувања. Тие доаѓаат со плетенка фронт за класичен и професионален изглед, додека ткаенината Твил се спротивставува на брчките и бојата згаснуваат додека ослободуваат почва и дамки во миењето. Значејќи, ќе останете добро да изгледате добро, без оглед во што ќе влезете додека сте на часовникот. Touch Tex Technology обезбедува удобност за дишење, трајни бои и отпорност на дамки со уште помека рака. Нашата 65% полиестер/35% памучна црна ткаенина се спротивставува на избледувањето миење по миењето. Потребно е минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. Многу џебови за чување на алатките за трговија. Двоен предниот дел. Индустриски алишта пријателски.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата