.

.

Квин Лизга На-Женски

Квин Лизга На-Женски

DEN 351.84

Количината на стоката
Това е достапна

Мочуришта Обувки На Отворено Женски Чизми Квин Се Лизгаат На Водоотпорни 72067 Женски Мочуришта Чизми На Отворено : овие нови чизми ќе Ви се допаднат од Мочуриштата. Ново За Пролетта 2017 Мочуришта воведува квин лизга на подигање. Обувките за мочуришта се мали, затоа нарачајте големина поголема од нормалната. 72067.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата