.

.

Бесплатна маичка со кратки ракави со кратки ракави, маица, големини 4-18

Бесплатна маичка со кратки ракави со кратки ракави, маица, големини 4-18

DEN 163.20

Количината на стоката
Това е достапна

Клучот за совршен летен стил : шарена маица на бесплатната склопување со задебелени бои, ажурирана со џеб за лепенка-да се издвојува како омилен секој ден во неделата. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : џеб на градите. Карактеристики : Сеопфатно печатење на ленти. Маичка со кратки ракави за момчиња од слободно собрание.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата