.

.

Ѓердан од сребрен ланец за жени - розово злато над сребрена жирафа ѓердан - шик, зачудувачки сребрени изјави ѓердан подароци од JewelersClub

Ѓердан од сребрен ланец за жени - розово злато над сребрена жирафа ѓердан - шик, зачудувачки сребрени изјави ѓердан подароци

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Совршен допир на искра за секојдневно носење. Сакате софистициран, квалитетен изработен ѓердан што е трајно направен за да издржи секојдневно носење. На Jewersers Club, прво ставаме квалитетно и занаетчиство, фалсификувајќи го нашиот приврзок од жирафа од издржливо розово злато над среброто што е полирано до висок сјај. Нашиот треперлив гарланд, приврзок виси од цврст ланец на јажето со сигурен спојник на пролет-прстен. Приврзокот за жирафа со накит на накит : . - Зачудувачки дизајн на жирафа. - Розово злато над среброто. - ланец на јаже. - затворач на пролетниот прстен. Вкусно и шик. Овој едноставен, но софистициран ѓердан ја надополнува секоја облека, без разлика дали е фармерки и мета или елегантен коктел фустан. Луксузно парче која било жена би го обожавала, овој прекрасен ѓердан прави совршен подарок за вашите значајни други, браќа и сестри, пријател или мајка! . Направено со розово злато над среброто. Овој зачудувачки ѓердан е направен со нула-никел, розово злато со нула-олово над среброто за да ја задржи кожата безбедна од иритација и да обезбеди лесно, удобно носење . Квалитетот ја исполнува уметноста. На Jewersers Club, ние сме горди да им понудиме на нашите клиенти ексклузивен, квалитетен накит по разумни цени. Ние ги занаетме нашите уникатни парчиња со внимание, да ви дадеме апсолутен најдобар квалитет, уметност и изработка за стапката. Кога станува збор за тој совршен ѓердан од приврзок од жирафа, ќе го носите со сè, сакате квалитетно заработено розово злато над жирафата од сребро приврзок. На Jewersers Club, ние го создаваме нашиот приврзок од жирафа од високо издржливо розово злато над среброто-за прекрасно бујно приврзоци за жирафа, ќе сакате да го прикажете . квалитетно занаетчиство-направено со бујно, нула-никел, розово злато со нулта вода над сребро Тркалезни ѓердани за жени се стручно направени за да ја заштитат кожата од иритација. Така, можете да дадете изјава секој ден со сребрениот приврзок што го сакате - во целосна удобност . Класичен ѓердан од вечноста што сакате да го носите секој ден. Со својот сигурен затворач на ланецот на пролетниот прстен, овој издржлив ланец со жирафа приврзок ѓердан за жени беше направен да се носи често и да додаде малку дополнителен сјај на вашиот ден. Neckенскиот ѓердан со приврзоци прави прекрасен подарок за годишнина за неа, Божиќен подарок за сопруга или подарок за роденден за мајка!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата