.

.

Облека за удобност женски долг ракав макси фустан

Облека за удобност женски долг ракав макси фустан

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Сега е можно да се биде стилски и удобен во исто време! Едноставно стилски женски макси фустан со долг ракав е направен од супер мека и истегната ткаенина. Ова мора да има фустан има заоблено деколте за лажички, долги ракави и пространа максични здолништа А-линија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата