.

.

Miniville Baby Baby Boys Bodysuit, Pantants Pantans & Bandana Bib, сет на облека со 3 парчиња

Miniville Baby Baby Boys Bodysuit, Pantants Pantans & Bandana Bib, сет на облека со 3 парчиња

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Добредојдовте на новиот мини шеф кој е нов во екипажот со каросерија со три пакувања, џогери и биб поставени од Miniville. Вклучува еден каросерија, џогерски панталони и Биб за појавување. Телорија : ЛАП рамената за лесни промени во и надвор; долги ракави; Внатрешни прилепувања на бутовите за лесни промени во пелена. Панталони со џогер : стил на влечење; еластична половината; Faux влечење. BIB : Allover Print; Затворање на кука и јамка. Панталони со каросерија/џогер : 60% памук/40% полиестер; BIB : 80% памук/20% полиестер. Машина за перење. Увезени. 3-парчиња каросерија и џогер поставени од Miniville.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата