.

.

Nintendo магариња Конг Момци, големини со 4-18

Nintendo магариња Конг Момци, големини со 4-18

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ажурирајте ја неговата колекција на маици со оваа манжетна со кратки ракави на магаре Конг. Tee со кратки ракави на ова момче има графички дизајн на магаре Конг на предниот дел на кошулата, како и формулар на задниот дел. Пријатно и удобно, ова момчиња Nintendo Tee е направено од 100% памук. Спарете го со омилените дното за еден ден да се дружите или да легнете дома. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. © Нинтендо, сите права се задржани. Магаре Конг Бојс Графички мета.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата