.

.

Маица за бои за момчиња за бебиња за момчиња, маица за мрежи, резервоар и шорцеви, сет на активни облеки

Маица за бои за момчиња за бебиња за момчиња, маица за мрежи, резервоар и шорцеви, сет на активни облеки

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Ставете го активен со три парчиња, резервоарот и шорцевите поставени од RBX. Одликувајќи се со мрежни панели за дишење и влага за суво удобност, тој ќе биде издвоен Ол-стар на игралиштето. Вклучува маица, резервоар и шорцеви. Маица : екипаж; кратки ракави; мрежен фронт. Резервоар : вратот на екипажот; без ракави; тело на мрежа. Шорцеви : Еластична лента за половината. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата