.

.

Маичка со памучни екипаж на екипажот на Georgeорџ и Големиот маж со долги ракави - пакет, до големина 3XLT

Маичка со памучни екипаж на екипажот на Georgeорџ и Големиот маж со долги ракави - пакет, до големина 3XLT

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Зачувајте се на класичен задолжителен. Оваа супер мека и лесна две пакувања од Georgeорџ се основи на долги ракави кои се чувствуваат одлично на кожата и ве одржуваат пријатно од ден на ноќ. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. Вклучува две маици со долг ракав. Екипаж. Долги ракави. Ребрест врат и манжетни. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Маици со долг ракав за мажи од Georgeорџ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата