.

.

Маица за дишење на кратки ракави на големи машки Раглан

Маица за дишење на кратки ракави на големи машки Раглан

DEN 223.84

Количината на стоката
Това е достапна

Наменето за активен животен стил за да ве одржува кул и удобно, оваа маица е супер мека и се движи со вас. Оваа маица има измислица за влага за влага што помага во промовирање на протокот на воздух и брзи суви способности за подобрена удобност. Дизајнот на ракав Raglan обезбедува целосен опсег на движење. Овошје на маичката за кратки ракави за маички за маички Раглан Раглан : Супер мека ткаенина што се движи со вас. Викс влага и промовира проток на воздух. Се суши побрзо за подобрена удобност. Дизајнот на ракав Raglan обезбедува целосен опсег на движење. Ребреста јака што ја држи форма. Задна лента за вратот за удобност и издржливост. Означете бесплатно за удобност. Достапно во најразлични точни бои на трендот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата