.

.

Планета мајчинство женски породилен врвен ракав за ракав

Планета мајчинство женски породилен врвен ракав за ракав

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Изработена во супер-мека и истегнување ткаенина, овој тенок вклоп и ласкав врв од планетата мајчинство лесно го комплетира вашиот изглед на денот. Со забавен дизајн на ракав за мафини и разгалени страни за вашето растечко бебе, оваа обична горната парови совршено со вашите други омилени породи како шорцеви или хеланки! Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : тенок. Деколте : квадратно деколте. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави на мафини. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Детали за печатење на контраст; искривени страни; Супер-мек, дизајн на ткаенини за истегнување. Topенски породилен ракав на врвот од мајчинство на планетата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата