.

.

Wrangler Big & Thall Men Denim Carpenter Short

Wrangler Big & Thall Men Denim Carpenter Short

DEN 479.68

Количината на стоката
Това е достапна

Скратено столар на столар на мажите од Вранглер Класичен столар Краток е изграден со трајни материјали изградени за долготрајна удобност и заштита за време на секојдневната активност. Ова удобно кратко седи на природниот половината и има опуштено седиште и бутот. Опуштено вклопување. Деним столар краток. Седи на природна половината. 10 '' In Seam. Опуштено преку седиштето и бутот. Хекс џебови на колкот. Јамка на чекан. Гледајте џеб. 64 WC5 DI.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата