.

.

Белешки за честитки на Вудсток со коверти, 5 7,19

Белешки за честитки на Вудсток со коверти, 5 7,19

DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

Халмарк им испраќа на сите на пријателите на вашата листа, семејството, соработниците и повеќе најдобри желби на овој Денот на благодарноста, бидејќи ги слават сите подароци од изминатата година и сезоната на празници што претстојат со овој сет на весели картички. Со сладок дизајн и едноставно, искрено чувство внатре, има многу простор да напишете своја порака за благодарност и најдобри желби за среќен празник. Пакетот вклучува десет карти во еден дизајн и десет коверти. Брендот Халмарк е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе. Халмарк ги извести пријателите или семејството да знаат дека размислувате за нив со картичка за Денот на благодарноста што ја слави сезоната на благодарност. Пакетот со картички вклучува шест картички од еден дизајн во кој се наоѓаат Снупи и Вудсток кои носат аџии на аџии на празнична табела за благодарници. Внатре гласи : „Ви посакувам екстра-голема помош на среќа“. Испратете картичка за Денот на благодарноста на сите што сакате да седат околу вашата табела за Денот на благодарноста оваа година. Купувањето на големо го олеснува споделувањето на желбите за среќен празник.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата