.

.

Островот Беркшир Дома Валеда Внатрешен простор на отворено полиестерска ткаенина

Островот Беркшир Дома Валеда Внатрешен простор на отворено полиестерска ткаенина

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Ткаенина за проекти стари и нови. Островот Беркшир дома Валеда може да се користи за реновирање, закрепнување, создавање или занаетчиство. Ова е разноврсна, трајна ткаенина направена од 100% полиестер. Издржлива ткаенина од платно. Надворешна ткаенина. 100% полиестер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата