.

.

Garanimals Baby Girls ' Те сакам срца графички графички долги ракави на врвот

Garanimals Baby Girls ' Те сакам срца графички графички долги ракави на врвот

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Чувајте ја топла, пријатна и симпатична во слатката џемпер со долги ракави на Гараманалс. Овој врвен врв има забавен графички дизајн, што сигурно ќе ја покаже нејзината саси -страна. Ребрест екипаж. Долги ракави. Ребрести манжетни и полите. Графички фронт. 80% памук/20% полиестер. Машина за перење. Увезени. Garanimals Graphic Sweatshirt за девојче.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата