.

.

Студената индустрија Dane & Songbird Perched Brance Floral Dog Collage Callage Gallery завиткан платно печатење wallидна уметност, дизајн од Лиза Моралес

Студената индустрија Dane & Songbird Perched Brance Floral Dog Collage Callage Gallery завиткан платно печатење wallидна уметност,

DEN 383.84

Количината на стоката
Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 40 x 1,5 x 30 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги раката и го истегнуваме секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висини . Уметнички дела се однесуваат на : Птица; Животно; Кучешки; Цицач; Куче; Лиза Моралес, ботаничка. Дизајн од Лиза Моралес.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата