.

.

Nuloom Maci Hand Tufted Geometric ince reag волна, 5 '8', црна

Nuloom Maci Hand Tufted Geometric ince reag волна, 5 '8', црна

DEN 1080.64

Количината на стоката
Това е достапна

Современиот стајлинг се среќава со безвременски дизајн во овој килим со рачно волна. Неговата сложена геометриска шема на дијаманти ќе помогне да се заврши изгледот на вашиот дом. • Nuloom Maci Hand Tutted Geometric inule Area reg • Рачно изработено • Изработено во Индија • Материјал : 100% волна • Поддршка : нелизга платно • Поставување : затворен • Препорачани простории : Дневна соба, спална соба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата