.

.

Силна маица на женските жени од срцев јуниори

Силна маица на женските жени од срцев јуниори

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Еве до силни жени и до совршена сила за девојче моќ од срцев удар! Мека, удобна и инспиративна, овој врв е задолжителен. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. Опуштено вклопување. Стајлинг на пуловер. Предна графика. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Силна женска графичка маица за јуниори од срцев удар.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата