.

.

Чудо од жена и жени плус пижама џогери

Чудо од жена и жени плус пижама џогери

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Забавувајте се со вашата дневна облека. Шарено чудо жени кои спијат џогери ве одржуваат удобни, пријатни и изгледаат симпатични. Пар со омилената мета за спиење за непобедлива комбинација! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. Повлечете еластична лента за половината. Засилени нозе; манжетни глуждови. © DC Comics, сите права се задржани. 61% полиестер/26% рајон/13% памук. Машина за перење. Увезени. Чудо од жена спие џогери за жени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата