.

.

Карат Т.В. Дијамант 14kt жолто злато полу-вечноста на годишнината

Карат Т.В. Дијамант 14kt жолто злато полу-вечноста на годишнината

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овој прстен за полу-вештајност на жолтото злато во Миабела е канален поставен со девет пенливи кружни дијаманти (G-H, I2-I3), нудејќи едноставен, но елегантен изглед. Миабела 3/4 Карат Т.В. Дијамант 14kt жолто злато полу-вечноста на годишнината : Изработен во 14kt Yellow Gold3/4 Ct. T.W.Diamond Color : G-Hdiamond Clarity : I2-I3 Channel-Set Stoneslearn за дијаманти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата