.

.

Лав бренд iffифи предиво ел Пасо мулти 450-325

Лав бренд iffифи предиво ел Пасо мулти 450-325

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Лав-бренд-iffифи предиво. Ова предиво работи брзо и лесно со кадифена мекост. Ова четкано од 2-тина 100% акрилно предиво изгледа како Мохаир и е совршен за најразлични облеки, Авганистанци, ладни сезонски носења и многу повеќе. Категорија на тежина : 5, 100% акрилик. Цврсти материи : 3oz/85g, 135yd/123m. Мултис : 2.5oz/70g, 115yd/103m. Мерач : Плетен : 14,6 -ти x 18r = 4in/10cm на големина 10/6mm игли за плетење, капчиња : 10 SC x 12r = 4in/10cm на големината K10.5/6,5 кука. Грижа : Машинско миење (максимум. Увезени. Лав бренд iffифи предиво (3-пакет) Ел Пасо Мулти 450-325.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата