.

.

Ограничена премногу ватирана реверзибилна јакна со крзно

Ограничена премногу ватирана реверзибилна јакна со крзно

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа ограничена премногу превртена јакна со крзно е одлична модна јакна 2-во-1! Од едната страна, јакна од цир, совршена за дождот. Од друга страна, прекрасно крзно крзно. Практичност и стил сите во едно. Вашата малечка ќе ги сака опциите да го носите и на двата начина и да изгледа стилски. Содржина на ткаенина : Полиестер 100% . Две странични џебови за влез. Машинско миење ладно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата