.

.

Софија Активна од Софија Вергара, безпречен џиновски велосипедски шорцеви со велосипед со животински велосипеди

Софија Активна од Софија Вергара, безпречен џиновски велосипедски шорцеви со велосипед со животински велосипеди

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Забранете ја бесмислената рутина од вашата теретана со шорцевите за велосипеди за велосипеди за животни на Софија Вергара. Наменети да го ласкаат секое тело, овие високи, лесни шорцеви имаат поддршка, компресија вклопување и жестоко дво-тон животински принт. Од ексклузивната активна колекција Софија Вергара за. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Elimina lo Aburrido de tu rutina Deportiva con las mallas de ciclista con estampado животно де Софија Вергара. Diseñadas Para Fivericer Todos los tipos de figuras, estas mallas sin costuras y una cintura alta cuentan con un talle de compresión y soporte, y tienen un estampado животно do dos tonos. De la colección Exctusiva Sofia Vergara Активна пара. Материјал : 93% најлон/7% спандекс/93% Nailon/7% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5'9 "и носи големина m/la Modelo Mide 5'9" Y Viste Una Talla Mediana "M". Fit : Поддршка, компресија вклопување/Talle de Compresión y Soporte. Подигање и инсејм : високи; 7 "inseam/tiro alto; 7" de largo de Enterepierna. Затворање : стајлинг за влечење; широка, ребреста еластична лента за половината за удобно и мазно вклопување/Estilo fácil de Poner; Pretina Elástica Ancha y Acanalada para un talle suave y cómodo. Ocketsебови : Ниту/грев болило. Карактеристики : ткаенината за влага за влага ви помага да ве олади и суви; Беспрекорен дизајн; Мешано животно печатење/теле -апсорбентска пара Mantenerte fresca y seca; Дисеко гревови костуми; estampado животинско променливо. Завршете го изгледот : Додадете го спортскиот градник за појавување за прекрасно шик изглед за салата или надвор/комплетно ел изглед кон ел сујетадор Депортиво que комбинација y lograrás un estilo espectacular para al al gimnasio y más. Activeенски животински печатени велосипеди од Софија Вергара Активни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата