.

.

Елегантна удобност од слонова коска од бела боја, прилагодена полиестерска прашина, близнаци

Елегантна удобност од слонова коска од бела боја, прилагодена полиестерска прашина, близнаци

DEN 463.68

Количината на стоката
Това е достапна

Дајте му на вашиот кревет завршен изглед со нашите склопени здолништа за кревет. Нашата основна приказна во боја ќе одговара на секој декор во спалната соба. Ова меко здолниште за кревети е дизајнирано со превртена плеска од 2 "на секоја страна. Достапно во пад од 14 инчи во големини близнаци, близнаци, крал. Овие здолништа во кревет обезбедуваат трајна живост на боја, без оглед колку често се мијат и се изработени од предиво од микрофибер со голема јачина, кои ќе останат меки и без брчки за наредните години. Подобрена издржливост Елегантен удобност® Здолништа со кревети за прашина се направени од тешка четкана 100 GSM ткаенина дизајнирана да издржи многу напнатост и употреба, многу издржлива Отпорна на ткаенина на солзи и исечоци, направени да траат многу години . убаво се вклопува под вашиот душек, осигурувајќи се дека останува на место и го штити од менување, овозможувајќи го здолништето на креветот да ги заведе сите страни на вашиот кревет . квалитет дизајн и дизајн и дизајн на квалитет и дизајн и дизајн на квалитет и дизајн на квалитет и дизајн и квалитет Стручно прилагодено - здолниште со кревети со големина на близнаци 39 x 75 "со пад/есен од 14" инчи, прилагодена конструкција со уредни плети од сите страни (2 на предниот дел и 2 на страните) . силна, но сепак лесна за додавање на движење и живот и Долговечност, ткаенината нема да се намали или избледи без оглед на тоа колку пати се миеле.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата