.

.

Sleepенски пижама за пижами од радоспун, сет со маска за очи, 3-парчиња, големини S до 3x

Sleepенски пижама за пижами од радоспун, сет со маска за очи, 3-парчиња, големини S до 3x

DEN 591.84

Количината на стоката
Това е достапна

Запознајте го oyојспун. Радосен нов спин на тајните богатства. Исклучиво на. Супер симпатична и претерано мека, ќе сакате да се лизгате во празничката пижама на oyојспун, направена во кадифен велур. Вклучува смирувачка маска за очи што се вклопува право во вашата рутина за спиење. Однесувајте се кон себеси или извадете го овој специјален сет за некој на вашата листа денес! Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 врв на пижама, 1 пар џогери и маска за очи. Големина : Моделот носи големина S. Топ карактеристики : стил на пуловер со опуштено вклопување; Ребрест екипа; долги ракави со манжетни со ребра; странични парчиња; Сите печати или во цврсти бои со вез однапред. Карактеристики на џогерс : стилизирање на влечење со еластична лента за половината; опуштено вклопување со заострена нога и еластични манжетни; 29 ”inseam; два џебови од страничен слој; Сите печатени или во цврсти бои. Pajospun Velor Pajama поставен со маска за очи за жени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата