.

.

Hyper Tught 20V Ma литиум-јонска вежба за безжични мрежи, комплет за домашни алатки од 70 парчиња, 1,5AH литиум-јонска батерија и полнач, држач за бит и торба за складирање

Hyper Tught 20V Ma литиум-јонска вежба за безжични мрежи, комплет за домашни алатки од 70 парчиња, 1,5AH литиум-јонска батерија

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Новата хипер тешка безжична 20 V максимална литиум јонска вежба, комплет за проекти од 70 парчиња е идеален за многу видови на секојдневни задачи за домаќинства и проекти за ентузијасти во DIY. Има 15 +1 Поставки за вртежен момент за контрола на прецизност при возење завртки, така што може да се минимизира одземањето на завртки. Оваа вежба за безжични литиум-јон, исто така, има и без клуч Чак, LED светло за темни области и складирање на малку. Батеријата од 1,5 AH Lithium јон обезбедува силна, конзистентна моќност за подобри перформанси. Полначот што е вклучен ќе ја наполни батеријата за три до четири часа од исцедениот почеток. Овој комплетен хипер тежок проект за комплет вклучува чекан, 6 "долг нос и 6 " клешти за лизгање на спојници, 8 "прилагодлива клуч, мерка од лента од 16 ', возач на растет, битови, држач за магнетски бит и 10 битови за вежбање. Торба за складирање. исто така е вклучен така што можете лесно и уредно да го ставите кога не го користите, како и да го земете со вас каде и да треба да го користите. Оваа 20 V безжична вежба и комплет за проекти од Hyper Town е подготвен и држи А. Полнење и е токму она што ви треба за да ја завршите работата побрзо и поефикасно за вашите домашни проекти. Хипер тешка нова 20 V максимална вежба / возач. држач за магнетски бит. Комплет за алатки. 10 битови за вежба. Чак. Торба за складирање. 1.5ah Батеријата испорачува конзистентна моќност. За повеќе информации или информации за гаранција, контактирајте го Центарот за повици на хипер-тешки на 1-833-908-2024. 2-годишна ограничена гаранција на вежба. 15+1 Поставки за вртежен момент. 16 ' мерка на лента. Hyper Tower 20 V полнач за батерии. 5-годишна ограничена гаранција на рачни алатки. Возач на бит. 20 V безжична вежба има чак без клуч. 39 - броење на 1 "" битови. 6 "" Долг нос и лизгачки клешти. Hyper Tower 20 V Max Lithium-Ion 1.5 AH батерија. 10- броење од 2 "" битови. 8 "" Прилагодлив клуч.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата