.

.

ABO GEAR Преносен кревет за кучиња

ABO GEAR Преносен кревет за кучиња

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Миленичето надолу е прекрасно удобен и пријатна кревет за вашето домашно милениче. Одлично за кучиња и мачки од сите големини. Ватираната конструкција дава поддршка, удобност и топлина за вашето домашно милениче. Издржливата поддршка на вода отпорна на вода е совршена за која било површина. Машина за перење. Дајте му на вашиот "Најдобар пријател " Луксузот на двојна ватирана удобност! ABO GEAR преносен кревет за кучиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата