.

.

Marinela Luxe Chocolate Creme FLD колачи

Marinela Luxe Chocolate Creme FLD колачи

DEN 623.84

Количината на стоката
Това е достапна

Краток опис не е достапен колачи, чоколадо крем исполнети. Вештачки зачинет. На 2 парче порција : 330 калории; 12 g SAT маснотии (60% DV); 140 мг натриум (6% ДВ); 23 g вкупно шеќери. Ново. Чувајте го вашиот град чист. Прашања или коментари? Јавете се на бесплатниот број 1-800-984-0989. Фејсбук. Инстаграм. Игри на Маринела. Бимбо. Пекари САД. Производ на Мексико.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата