.

.

Најлон кафеболи, 48 “

Најлон кафеболи, 48 “

DEN 790.08

Количината на стоката
Това е достапна

Овие најлонски кафези се главен дел во повеќето програми за ЈП и рекреација. Тие обезбедуваат неограничени можности за групно паличко и се одлични за промовирање на групна соработка. Тешките најлонски капаци со двојно зашиени шевови се дизајнирани да траат со години. Најлон кафеболи, 48 " : Стејпл во повеќето програми за ЈП и рекреација. Промовира групна соработка. Најлонските капаци со тешки должни со двојни шевови. Дебели винилни мочниот меур отпорен на пункција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата