.

.

Прикривка за брод на пристаништето Master® Понтон

Прикривка за брод на пристаништето Master® Понтон

DEN 1039.84

Количината на стоката
Това е достапна

Без разлика дали пловите по реката или земате на отворено море, важно е секој сопственик на брод да се грижи за својот брод. Со капакот на бродот Harbormaster, можете самоуверено да се потпрете на најтешки материјали за да го заштитите вашиот брод од временски услови, вода, абење и животни. Конструкцијата од 300 полиестер во демант е репелант на вода и помага да се искористи незгодниот мувла. Користете го јажето и кабелот за шок за да го обезбедите капакот од сите страни на вашиот брод. Покривот на бродот помага да се заштити вашиот брод од временски услови, абење и солза и животни. Вклучува издржлив шок -кабел по должината на хемлин за да се обезбеди посигурно вклопување. Направено со 300 деними со тешки полиестер за сила што трае. Репелант на вода и работи за да се спречи мувла.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата