.

.

Женски единечен чипка сатен -здолниште на здолниште за полнење половина лизга за продолжување

Женски единечен чипка сатен -здолниште на здолниште за полнење половина лизга за продолжување

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Проширете ја должината на вашиот мини-здолниште или фустан до должината што ја посакувате !! Но како? Овој женски продолжение на здолниште од чипка од половина лизга е совршен материјал што ви е потребен за да ја зголемите должината на здолништето. Зарем не е тоа одлично? Имате надминување на некои од вашите омилени здолништа и сè уште сакате да ги облечете. Проблемот е што нема да биде скромен! Еве што можете да направите. Добијте го овој продолжение на здолништето денес и започнете да го тресете омиленото здолниште како што ќе го сакате класичното и ќе се ажурира со најновиот тренд во модата. Не го сакате тоа? Изборот е твој!! Овој продолжение на здолниште од чипка е најдобриот на пазарот. Тој е многу издржлив и ќе трае долго време дури и со секојдневна употреба. Изработено е од 100% поли кои се најдобри материјали за употреба при правење облека што ќе го издржи тестот на времето. Додека редовно го користите овој продолжение на здолништето, сигурно ќе треба миење. Добрата вест е дека не мора да се нагласувате себеси за миење на рацете на овој здолниште. Машината е што може да се мие и може да се смират суво. Не е тоа кул. Дали треба да ја користам оваа половина чипка за лизгање само кога ставам здолништа? Не, можете да го користите овој проширувач на здолниште кога носите палто, облекување или дури и туника. Тоа звучи одлично, нели? Има нешто одлично во врска со овој проширувач на здолниште. Погоди што? Тоа е направено во Кореја. Haveе имате голема привилегија да ја користите направена во облеката во Кореја. Само познати личности обично ја имаат оваа привилегија во минатото. Сега ја имате оваа привилегија, затоа фатете ја сега користете ја во облеката во Кореја. Придружете се на илјадниците наши задоволни клиенти денес кои го носат своето омилено здолниште иако е кратко со помош на овој проширувач на здолниште. Додади во количка сега !! Користете за секоја пригода- овој проширувач на здолниште се работи совршено со кое било од вашите здолништа, фустани, палта, па дури и туники. Овој додаток на здолниште со половина лизга додава деликатно женски детали на обичен полите. Еластична лента за половината за да се задржи на половината за да не ви падне од половината и можете да ја прилагодите должината со поставување на линијата на половината повисока или пониска. Го менува вашиот стар секојдневен фустан во нов флертен убав фустан сега!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата