.

.

Terra & Sky Plus Size Athleisure Долг ракав Плет џемпер на грб

Terra & Sky Plus Size Athleisure Долг ракав Плет џемпер на грб

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Изматете ги вашите криви во облека дизајнирани да ве одведат насекаде. Terra & Sky нуди целосна линија на координативна облека направена само за плус големини што ќе го надополнат и ќе го воздигнат вашиот личен стил. Заоблено деколте. Долги ракави. Повлечен стил. Полите со должина на туника со странични отвори. Ребрести плетени манжетни и ленти. Полу-опремени. Француска Тери ткаенина. 60% памук, 40% полиестер. Вклучете се внатре, машината измијте ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, средно железо доколку е потребно. Направено во Гватемала.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата