.

.

Bestop - 53121- - Скини од ткаенина на вратите се вклопуваат Изберете: 1997- Jeep Wrangler TJ

Bestop - 53121- - Скини од ткаенина на вратите се вклопуваат Изберете: 1997- Jeep Wrangler TJ

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Скини од ткаенина на вратата-'97 -06 Wrangler TJ (црн тексас) Кожи за замена на вратите Инсталирајте со употреба на затворање на Hook-N-јамка за брза, лесна инсталација Компонента на фабрички мек врв што ќе треба да се замени во одреден момент е ткаенината на горните врати. Bestop има замена на ткаенина за да се врати новиот живот на оние стари горни врати. Овие кожи од вратите се лизгаат над вашата фабричка рамка и вклучуваат патент прозорци за погодност. Bestop 53121-15 Setип Вранглер Скини од горната врата, Црн тексас : 1997-2004 Jeep TJ Sahara. 1997-2004 Jeep Wrangler Sahara. 1997-2006 Jeep TJ SE. 1997-2006 Jeep TJ Sport. 1997-2006 Jeep Wrangler SE. 1997-2006 Jeep Wrangler Sport. 2002-2006 Jeep Wrangler X. 2003-2006 Jeep TJ Rubicon. 2003-2006 Jeep Wrangler Rubicon. 2004-2006 Jeep Wrangler Unlimited. 2005-2006 Jeep Wrangler Unlimited Rubicon. 2006-2006 Epип Вранглер 65-годишнината издание. 1-годишна ограничена гаранција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата