.

.

18 Керамички плоштад суета мијалник во мат црна боја

18 Керамички плоштад суета мијалник во мат црна боја

DEN 5264.00

Количината на стоката
Това е достапна

Swiss Madison Vanity Top Sinks Комбинирајте ја леснотијата на инсталација со мат модерен дизајн во еден единствен атрактивен пакет. Vanity Top обезбедува мазна површина за секојдневните предмети пред да се наведнат нежно во неговиот простран слив. Луксузна матна црна завршница го штити мијалникот од гребнатини и дамки. Инсталација за паѓање. Издржлив керамички материјал. Не-порозни, отпорни на гребење. Пред-дупчат стандард 1 3/8 ”единечна дупка за тапа. Стандарден отвор за одвод 1 3/4 ”. Длабочина на сливот : 5 ½ ”. Вклучен : мијалник. Потребни делови, продадени одделно : мозоци за мијалник, стапица од мозоци, тапа, линии за водоснабдување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата