.

.

Исечете ги женските сандали со клин на глуждот

Исечете ги женските сандали со клин на глуждот

DEN 324.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дозволете ни да ве воведеме на клинови. Службените клинови на глуждот на лажичката се наоѓаат на сите потпетици на сезоната во која има џута клин, пип-пети, врски на глуждот плус мека меморија од пена од пена, ние ја нарекуваме победа-победа без разлика дали присуствувате на летна свадба или повторно се здружувате со пријателите На вечера. Исклучиво на. Материјал : памучно платно горе; Рачно изработен ѓон. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Висина на пета и тип : 3,5 '' Jute клин -потпетица. Затворање : Прилагодливи врски на глуждот. Карактеристики на удобност : Удобна меморија од пена. Лажички сандали со клин на глуждот за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата