.

.

Точка за мрежни весници: Своја за шиење Цветни - Книга за планер на куршуми - решетка за решетки - 5. 8.5 PG - DIY Неделно ширење - Организатор - Наведа за навики- Подарок

Точка за мрежни весници: Своја за шиење Цветни - Книга за планер на куршуми - решетка за решетки - 5. 8.5 PG - DIY Неделно ширење

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Списанието „Дот Грид“ кралица, мал бизнис во сопственост на жени, гордо ја претставува нашата најнова серија „Празни списанија“ со ентериер на Дот Грид! Оваа книга за симпатична точка за мрежни мрежи ќе помогне во зачувувањето на вашите спомени и да се организира, една страница одеднаш! Стандардниот ентериер на решетката на решетката само чека креативците да дојдат на работа и да ги организираат своите животи! Корисниците на списанието за прв пат или долго време ќе сакаат да го примат ова како подарок со некои списанија за списанија! Прекрасни и рачно дизајнирани корици од нашите дизајнери, нашите списанија за планер на куршуми можат да ви помогнат да вратите разумност и да одржите сè што сакате срцето, вклучувајќи го и вашиот сопствен создаден индекс, месец, дневни весници, колекции и иден дневник. Add your schedule, mood tracker, to do list, travel plans, food diary and anything else that you can create and want to track.This Planner Organizer book is just waiting to be FILLED with your own unique weekly spread, goal tracker, schedule, Doodles, уметност, фотографии, спомени и можност да го документирате вашиот живот! Значи, фатете ги налепниците на планерите, некои пенкала за гел, вашата шарена лента и креирајте свој списание за крајно учење денес! Оваа стандардна големина, 5,5 "x 8,5 " (13,97 x 21,59 см) со големина на мекиот планер има 120 страници (60 двострани странични Чаршафи) на густа и цврста хартија, брилијантна корица и прави неверојатен роденден, деверуша или подарок за празници Белешка : Секое злато или сјај на насловната книга е fauxmany други корици на книги, дизајни и бои што се достапни од Dot Grid Journal Sournal! Точка на мрежна журнал Тетратка : Свиење на шиење цвеќиња - Книга за планер на куршуми - решетка на решетка - 5,5 x 8,5 "120 pg - DIY неделно ширење - Организатор - Подарок за трагач на навики (подарок за хартија).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата