.

.

Reebok женски патување во боја блок француски тери шорцеви со џебови, големини XS-xxxl

Reebok женски патување во боја блок француски тери шорцеви со џебови, големини XS-xxxl

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Преземете вежби од секаков вид со леснотија во женските шорцеви на Рибок. Шорцевите за изведба на Reebok се сè што ви треба кога барате удобност за време на вежбањето. Изработени од мека, лесна француска теризна ткаенина, шорцевите се ветер за време на вежбање со висок интензитет. Одговара за да ве поддржи, овие шорцеви се дизајнирани да ви дадат простор без напор да ве преместуваат низ вашите сквотови и истегнувања. Ребрежната лента за половината со затворање на влечење нуди удобност и безбедност што вашите шорцеви нема да паднат или да се возат. Без разлика дали сте активни или трчате некои работи, овие шорцеви ќе ве одржат фит и модерни. Направено од пријатна француска тери материјал - 60% памук/30% полиестер/10% рециклиран полиестер. Совршен за трчање, релаксирање и скоро што било друго . отворени странични џебови. Странични панели во боја. 3.5 "Inseam. Ribbed Weistband и затворање на влечење. Лесен. Машински перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата