.

.

Luxpaper 8. хартија, 80lb кристален металик, 500 пакет

Luxpaper 8. хартија, 80lb кристален металик, 500 пакет

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овој труд е стандардна правна големина. Достапно во различни резерви, бои и завршувања, сигурно ќе ја пронајдете вистинската боја за вашиот следен проект! Големина : 8,5 x 14. Боја : Кристална металик. Количина : 500/пакет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата