.

.

Плочки за теписи од овесна каша од гребени - 24 24 Внатрешни плочки на отворено, кора и стапчиња за теписи - квадратни метри по бо - на плочки

Плочки за теписи од овесна каша од гребени - 24 24 Внатрешни плочки на отворено, кора и стапчиња за теписи - квадратни метри

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Подигнете го секој комерцијален или станбен простор со врвни плочки за теписи за само-стап од Фос. Овие плочки за кора и стап може да се исечат за да се вклопат и да се инсталираат за неколку минути над повеќето површини, вклучувајќи бетон, плочка и тепих со низок куп. Со привлечни бои и обрасци, силна леплива поддршка и неверојатно еластична конструкција, овие еколошки, плочки со високи перформанси се дизајнирани да испорачуваат целогодишна удобност, трајна убавина и извонредна издржливост во затворено и надвор. 100% конструкција на миленичиња влакна е обоена со раствор, така што бојата на тепихот е заклучена додека дамките се заклучени. Совршено за комерцијални апликации на Mainstreet, подруми, простории за кал, области за миленичиња, гаражи, балкони, патики, странични базени, простории за сонце, тремови, кујни на отворено, па дури и комерцијални апликации. Лесно за инсталирање, може да се сече за да се вклопи, едноставно излупете, притиснете и направено. Ако се случи плочка да стане оштетена, едноставно извадете ја и заменете ја оштетената плочка. Доказ за деца, доказ за миленичиња, водоотпорен : метеж, вакуум или место чисто со вода и благ детергент за чистење. Совршено за елиминирање на опасностите од лизгање во текот на целата година, каде може да се појават влажни или ледени услови. Додадете ладна површина на топли палуби, бетони или области од тули што можат да изгорат стапала на директна сончева светлина. Бидејќи нема голема поддршка за да се заглави влагата, плочките на тепих природно дишат, отпор на мувла и мувла. Измешајте и совпаѓајте со бои за да создадете уникатен изглед кој е сè свој. Моделите не се наменети да се усогласат точно од плочка до плочка - за готов изглед, ротирајте ја секоја друга плочка од четвртина. Гордо направени со рециклирани шишиња со UL овластена минимална содржина на пост-потрошувач од 95%.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата